Happy míček

30.06.2012 18:31

Naprosto nejlepší turnaj!!!! :-)

Na tento víkend hlásili tedy naprosto příšerné vedro a tak jsem měla trochu obavy, jelikož flyball je pro psy opravdu náročný, ale  Lavina, který turnaj pořádala na vše myslela- velká "vana" pro psy na koupání a zdarma energetický nápoj, takže všichni pejsci to zvládli bez problémů.

Mienka zde poprvé běžela na oficiálním turnaji a to hned za Rebels I, takže s maminkou. Běhala na startu, tak ji maminka nevadila :-)) A díky tomuhle stvořeníčku jsme zaběhli v sobotu opět další rekord družstva a to 18,13s. Ale to není vše ;-)
V noci se přehnala naprosto příšerná bouřka, zničila oba naše altány (nejen naše), nebylo to vůbec příjemné. Stany nás všech naštěstí vydrželi a tak jsme to pohromu přečkali. Ráno se nám dokonce podařilo se zbytků 2 altánů postavit alespoň jeden, takže jsme se měli kam schovat před přímým sluncem. A ačkoli jsme toho málo naspali, tak na našich výkonech to nebylo vůbec znát! Podařilo se nám totiž pokořit 18kovou hranici času a zaběhli jsme si tak náš nový rekord 17,74 !!!!  S tímto časem jsme ovládli druhou divizi.

Díky těm, co nám to přáli a gratulovali... Byli tam ale i tací, co říkali, že jsme tam neměli co dělat... K tomu snad jen řeknu to, že na přihlášky se dával nejlepší čas posledních 3 turnajů, takže jsme si druhou divizi sami nevymysleli, a taky to, že tam běhala Mia, která byla začátečnice a poprvé běhala na velké překážky... Naštěstí ji to nerozhodilo a běhala bez jediné chybičky!

Nebojte, příště snad už budeme v první divizi ;-)

Díky Lavině za skvělý turnaj!

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.