Manic Cup - přelomový turnaj

14.06.2015 15:08

Proč přelomový? Stalo se něco neuvěřitelného :-) Ale hezky postupně.

Na turnaj Manic Cup vyrazila jako vždy obě naše družstva, Mia a Bowie v rychlejším družstvu The Rebels Hardcore a Bree v pomalejším družstvu The Rebels Rock and Roll. Pomalejší neznamená ovšem horší! Bree i skoro v 8 letech běhá krásné časy a to 4,4 - 4,5 m/s :-)
Pro flyballový oddíl The Rebels, kde jsem trenérem, byl tento turnaj jedna velká zkouška. Přišel čas změnit sestavy a to znamenalo družstvo Hardcore snížit na překážky 22,5 ( z původních 32,5cm) a to díky PRTce Twixie, která už všem dokázala, že na to má. Všichni byli napjatí jak to bude fungovat. Tímto přesunem se bohužel zpomalilo družstvo Rock and Roll a hned se vědělo, že nemá šance se umístit na stupních vítězů, všichni to ale brali statečně a psům to bylo úúúplně jedno :-)
V sobotu se začalo Speed trialem (rychlostní zkouškou), kde byla snaha urvat co nejrychlejší čas. Hardcore si dal nový rekord družstva a to velice blízko osudovému 16tkovému času. Ovšem odpoledne přišla velká průtrž mračen a tak se nestihlo vše odběhat. Tím jsme přišli o možnot zaběhnout pod 17s, protože v neděli jde zkrátka už o vše a lidé se bojí dávat těsné střídačky. No co, tak snad příště.
V neděli se začalo dít něco neuvěřitelného. Mia se dostala na časy těsně pod 4s (3,97), Bowie se dostal na čas těsně nad 4s (4,02), k tomu rychlý Erzo a Twixie a ŠESTNÁCTKA BYLA NA SVĚTĚ!!!! Družstvo The Rebels Hardcore zaběhlo jako 4. tým v České republice 16tkový čas!! Mia a Bowie tímto získali titul FLY 16, který v ČR vlastní opravdu malá hrstka psů. Na Bowieho 3. závod dobré ne? :-)) Radost byla opravdu neuvěřitelná, všichni jsme křičeli, skákali radostí, ostatní družstva nám chodila gratulovaat... Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek a kdo 16 nezaběhl, tak to nemůže pochopit :-)) Nakonec jsme se umístila na 4. místě v 1 divizi, což se možná může zdát jako nešťastné umístění, ale na žebříčku České republiky to je přesně takto a já mohu s velkou hrdostí říct, že The Rebels Hardcore je ZATÍM 4. nejlepším družstvem v ČR ze 40!

... Teď už jen porazit Dragony a máme bronz ;-)

 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.