Turnaj sladkých nadějí

09.06.2012 18:20

Tento turnaj byl premérou pro Mienku, jelikož v sobotu byl mimo jiné závod dvojic. Mia měla za parťáka JRT Scottyho a že jim to opravdu šlo! Scotty nás sice hned ráno při zkušebním běhu napínal, jelikož pískací lištička byla pro něj prostě víc, než tenisák... Tak šla liška spinkat a Scotty pžepnul na stav "tenisák", pak už neudělal žádnou chybu :-) A Mienka byla taky úžasná. Běhala opravdu rychle, průměrné časy měla 4,10. Dvojice si vedla opravdu dopbře, ale proti dvojici Pusa+DD (kelpie a borderka) neměli šanci, i když start byl 0,00 a OK... Ale i tak si odvezli kráásné 2.místo, skvělé ceny a mooc dobrý dortík!

V neděli byl turnaj pro družstva, kde Bree se svým týmem The Rebels I bojovala ve druhé divizi. A bojovali jsme opravdu dobře, protože jsme získali 1.místo a nový rekord družstva 18,29s!!!